+90 (216) 540 70 78

info@senseambalaj.com

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Biz Kimiz ?

Sense Ambalaj olarak sektörümüze yüksek kalitede, üreticinin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun ürünler sunmak için çalışmaktayız. Sense Ambalaj, genellikle üreticilerimizin tercih ettiği PVC/PET+PE/PET/PS/PP/FLOK  plastik türevleri kullanarak, her türlü ambalaj için tabak, kap ve kapak, blister, seperatör, viol, container üretmektedir. Gıda Sanayi, İlaç Sanayi, Otomotiv Sanayi, Beyaz Eşya sanayi, Dayanıklı Tüketim Ürünleri, Kırtasiye, Aydınlatma, ve Reklam gibi çeşitli sektörlerde portföyümüzle hizmet vermekteyiz Çağın gereklerine, piyasa koşullarına, yeni teknolojilere uyumludur. Bütün işlerimizi taahhüt ettiğimiz zamanda teslim etmek firmamızın en önemli prensibidir.

vision

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst olarak yaptığımız işlerde söz sahibi olmak, yapılan anlaşmalardaki zamana uymak, insani değerlere her zaman önem vermek, çalışanlarımıza saygı göstermek ve refah düzeylerini üst seviyede tutmaktır.

vision

VİZYONUMUZ

İlk amacımız sağlam, güvenilir ve estetik kablar üretirken; kültürel değerlere ve doğal çevreye zarar vermemek. Teknolojiyi kullanarak, sağlam ve güvenli kablar tasarlamaktır. Mutlu çalışan, mutlu müşteri prensibiyle devam etmekteyiz.

DEVAMI

Bizi Arayın +90 (216) 540 70 78

Bizi Arayın +90 (216) 540 70 78

Ramazanoğlu Mahallesi Sultan Sokak No:12 Kat:2 Pendik/İstanbul
+90 (535) 285 43 65 - Seyhan Kaynar

SENSE AMBALAJ

Copyright © 2021 SENSE AMBALAJ

E-BÜLTEN ABONELİĞİ